אודות טראסטנט - פתרונות מתקדמים, כוח אדם איכותי ושירות יעיל ומקצועי | TrustNet

אודות Trustnet

חברת TrustNet הוקמה בשנת 2005 במטרה להיות חברת האינטגרציה והייעוץ המובילה בישראל בתחום אבטחת המידע ובהתמודדות עם אתגרי ה- Cyber. החברה מציעה שירותי מומחה בתכנון והקמת תשתיות תקשורת ואבטחת מידע, ומממשת פתרונות מלאים על מנת להגן על לקוחותיה מפני איומים חיצוניים ופנימיים

החזון שלנו

לספק פתרונות טכנולוגים מתקדמים, כוח אדם איכותי ושירות יעיל ומקצועי

החברה מתמקדת באיתור הטכנולוגיות החדישות ביותר בשוק אבטחת המידע והסייבר על מנת ליישם את סל הפתרונות האיכותי והמתאים ביותר למציאות הקיימת. החברה מתמחה בתכנון פתרונות מותאמים לארגון על פי מידותיו והסכנות אליהן הוא חשוף. חברת TrustNet מעסיקה את טובי היועצים שמלווים את התהליך משלב התכנון והעיצוב ועד ליישום מלא ומקיף של הגנה על תשתיות הארגון. החברה מספקת שירותי SOC וסייבר מנוהלים באמצעות מרכז ה-TSOC.

ערכי החברה

מקצועיות

מקצועיות

אנו מעסיקים מומחים מכלל תחומי אבטחת המידע בעלי ניסיון רב שנים ושומרים על רמת הסמכה גבוהה

חדשנות

חדשנות

התאמת פתרונות להתמודדות עם האיומים החדשים ביותר ואיתור טכנולוגיות להגנה מאיומי המחר

יושר עסקי

יושר עסקי

Trustnet דוגלת בהוגנות ושקיפות מול הלקוח על מנת לספק את הפתרונות הנכונים ביותר ושירותים מותאמים

הון אנושי איכותי

הון אנושי איכותי

הנכס החשוב ביותר בחברה הינו העובדים ולכן אנו משקיעים בגיוס כוח אדם איכותי ובהכשרות מתקדמות

הצוות שלנו

צוות המומחים שלנו מחזיק בהסמכות הגבוהות ביותר בתחום, ומייעץ בתכנון ועיצוב פתרונות סייבר בסטנדרט הגבוה ביותר

ציון צבי

CEO / Founder

ציון מכהן כמנכ``ל החברה והינו אחד ממקימי הפעילות של חברת TrustNet. לציון ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום מערכות המידע, תקשורת ואבטחת מידע. אחראי על ניהול החברה השוטף וכן על אגף המכירות בחברה. בנוסף, ציון אחראי על השקעות החברה בתחומים שונים בכלל, ובתחומים עסקיים / פיננסיים בפרט.

משה זריהן

CTO

משה מכהן כסמנכ``ל הטכנולוגיות של החברה ואחד ממקימי הפעילות של חברת TrustNet. למשה ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום מערכות המידע, תקשורת ואבטחת מידע. משמש כיועץ ללקוחות אסטרטגים של החברה. אחראי על בחינת טכנולוגיות ומוצרים ועל אפיון שרותי החברה.

ערן סתתיה

VP Sales

ערן מכהן כסמנכ``ל המכירות בחברה. החל את עבודתו ב- TrustNet בשנת 2007 כמנהל תיקי לקוחות. ערן בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ומערכות מידע ובעל למעלה מ-15 שנות ניסיון בתפקידי מכירות שונים ובתחום מערכות המידע, תקשורת ואבטחת מידע בפרט.

עדי פאר חלאבי

COO

עדי, מנהלת תחום התפעול, החלה את עבודתה ב- TrustNet בשנת 2007 כמנהלת תיקי לקוחות. עדי בוגרת תואר ראשון במדעי החינוך הגופני. בעלת למעלה מ-10 שנות ניסיון בתפקידי ניהול פרויקטי אבטחת מידע שונים. מנהלת את הפעילות השוטפת של החברה ומובילה את צוות מנהלי הפרויקטים.

גיא ליברמן

Head of Cyber Division

גיא, ראש חטיבת הסייבר החל את עבודתו ב-TrustNet בשנת 2013 כמומחה טכנולוגיות Cyber. גיא בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים. בעל למעלה מ-10 שנות ניסיון בתחום אבטחת מידע, פיתוח ויישום. אחראי על צוותי מומחי היישום ומרכזי ה-SOC השונים.

אמיל טרנדש

Network Security Team Leader

אמיל, ראש צוות תקשורת אבטחת מידע החל את עבודתו ב-TrustNet בשנת 2013 כמומחה תקשורת ואבטחת מידע. אמיל בעל למעלה מ-15 שנות ניסיון בתחום אבטחת מידע והתקשורת. מוביל את צוות מומחי התקשורת ואחראי לתכנון והקמה של הפרויקטים המורכבים ביותר בתחום.

איתי שרוני

Service Manager

איתי, מנהל השירות של החברה החל את עבודתו ב-TrustNet בשנת 2016. איתי בעל למעלה מ-10 שנות ניסיון בתחום מערכות המידע, תקשורת ואבטחת המידע. אחראי על תחום השירות ותשתיות החברה. מספק מענה מקיף ללקוחות החברה בכלל התחומים.

שני חלמיש

Recruitment & HR manager

שני, מנהלת גיוס ומשאבי אנוש, החלה את תפקידה בחברת TrustNet בשנת 2017. שני בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות וניהול משאבי אנוש ובעלת למעלה מ-6 שנות ניסיון בתחום. שני אחראית על כלל תהליכי הגיוס בחברה, על רווחה ומשאבי אנוש.

משרדי החברה

מוטה גור 5 פתח תקווה, ישראל